1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na inwestycje parafialne. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
    – W poniedziałek św. Benedykta Opata, patrona Europy
    – We wtorek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika
    – We środę św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.
    – W piątek św. Bonawenturę bp. i doktora Kościoła
    – W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800. W poniedziałek na nowennę do św. Stanisława Kostki, w środę nowennę do MBNP a w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  4. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Andrzeja Boboli. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Kingi.
  5. W piątek na wieczornej mszy świętej będziemy się modlić wspólnie z Grupą św. Ojca Pio. Zapraszamy serdecznie do licznego udziału, szczególnie dzieci i młodzież.
  6. W sobotę w czasie mszy świętej o godzinie 700 będziemy się modlić wspólnie z Apostolstwem Dusz czyśćcowych za śp. Ks. prałata Jana Bukowca oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
  7. Przypominamy, że trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia tj. od 1700 do 1730.
  8. Przypominamy również, że w czasie wakacji można skorzystać z sakramentu pokuty w naszej parafii codziennie, pół godziny przed każdą mszą świętą.
  9. Bóg zapłać pewnej osobie z bloku przy ul. Krakowskiej 12 za ofiarę 200 zł na sprzątanie i kwiaty do kościoła; anonimowej rodzinie za ofiarę 200 zł na cele parafialne oraz pewnej rodzinie za ofiarę 500 zł na witraże. Przypominamy, że za wszystkich naszych Ofiarodawców modlimy się w każdy piątek w czasie mszy świętej zbiorowej o godzinie 1800.
  10. Dziękujemy Mieszkańcom ulicy Krakowskiej nr 2 i Fabrycznej nr 4 za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego blok nr 68, klatka I i II.
  11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Miłujcie się.
  12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jan Gancarczyk. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!