01. W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dziś uroczystość odpustową i wspominamy 30 rocznicę konsekracji naszego kościoła modląc się za jego budowniczych i tych, którzy na co dzień przyczyniają się do jego utrzymania i upiększania.
02. Solidaryzujemy się dziś też z Kościołem Prześladowanym, a po każdej mszy świętej możemy wesprzeć zbiórkę do puszek na „Kościół w potrzebie”.
03. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na inwestycje parafialne.
04. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień ubogich. Rozprowadzać będziemy wówczas „chlebki miłosierdzia”, z których dochód zostanie przeznaczony na diecezjalne wsparcie ubogich.
05. Przypominamy, że Strażacy z OSP Łososina Górna serdecznie zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa dziś w godzinach 800-1200 w OSP Łososina Górna.
06. We czwartek na wieczorną mszę świętą oraz spotkanie zapraszamy młodzież klas VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców.
07. W piątek w czasie wieczornej mszy świętej będziemy się modlić z Grupą św. Ojca Pio. Po mszy świętej spotkanie Członków Parafialnego Oddziału Caritas. Serdecznie zapraszamy.
08. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, jest to święto patronalne Ruchu Czystych Serc. W czasie mszy świętej o godzinie 700 będziemy modlić się z Apostolstwem Dusz Czyśćcowych za dusze w czyśćcu cierpiące oraz śp. Ks. prałata Jana Bukowca.
09. Cotygodniowe spotkanie DSM w sobotę o godzinie 930 a LSO o godzinie 1000.
10. Zachęcamy do udziału w codziennym różańcu połączonym z wypominkami za Zmarłych. Przez cały miesiąc listopad modlimy się wypominkami listopadowymi, natomiast wypominkami rocznymi będziemy modlić się tradycyjnie od pierwszej niedzieli grudnia do ostatniej niedzieli listopada przyszłego roku.
11. Bóg zapłać Mieszkańcom ul. Granicznej pozostała część oraz ulic Darniowej, Pod Górą i Ceglarskiej za posprzątanie i udekorowanie naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie się troski o nasz kościół Mieszkańców ulic: Zacisze, Miłej i Wierzbowej.
12. Zachęcamy do nabywania i lektury cotygodniowej prasy katolickiej.