1. Dziś po mszy świętej o godzinie 900 zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy za ofiary złożone na inwestycje parafialne. Składka z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Dziś natomiast po każdej mszy świętej zgodnie z apelem Przewodniczącego KEP zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  2. Przeżywamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, wprowadzające nas w ducha Wielkiego Postu: dzisiaj od godziny 1300 do 1700 adoracja według porządku podanego w poprzednią niedzielę oraz zamieszczonego w biuletynie, gablocie i na parafialnej stronie internetowej. Natomiast w przyszłą niedzielę według następującego porządku:
    1300-1400: Liturgiczna Służba Ołtarza, Dziewczęca Służba Maryjna oraz Parafialna Grupa Młodzieżowa;
    1400-1430: Dzieci Szkoły Podstawowej, klasy I-V ;
    1430-1500: Dzieci Szkoły Podstawowej, klasy VI-VIII;
    1500-1600: Kółka Koronkowe, Róże Żywego Różańca, Grupa św. O. Pio, Arcybractwo Konającego Serca Pana Jezusa, Apostolstwo Dusz Czyśćcowych oraz Ruch Szensztacki.
    1600-1700: Rada Parafialna, Nadzwyczajni Szafarze Najświętszego Sakramentu, Parafialny Oddział Caritas oraz chorzy i starsi.
    Bardzo prosimy o liczne zaangażowanie się w adorację według wyznaczonych rejonów.
  3. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Matki Teresy z Kalkuty. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Siostry Faustyny.
  4. We środę na wieczorną mszę świętą i kolejne spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci klas III w czasie którego podamy informacje dotyczące możliwości zaopatrzenia się w strój komunijny dla dzieci.
  5. W piątek w czasie mszy świętej o godzinie 1800 będziemy się modlić wspólnie z Grupą św. O. Pio.
  6. W sobotę na godzinę 700 zapraszamy Członków Apostolstwa Dusz Czyśćcowych i wszystkich pragnących się włączyć w to apostolstwo. W czasie tej mszy świętej będziemy się też modlić za śp. Ks. Prałata Jana Bukowca.
  7. Również w sobotę na godzinę 1000 zapraszamy LSO i DSM oraz dziewczęta pragnące włączyć się w działalność scholi, którą poprowadzi pani Anna Łazarz. Już teraz serdecznie dziękujemy pani Annie, która podjęła się trudu prowadzenia parafialnej scholi oraz grupy DSM.
  8. Serdeczne podziękowania składamy panu Wojciechowi Wojtasowi oraz jego Pracownikom za zdemontowanie i zdeponowanie zewnętrznej szopki.
  9. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin Bania i Kamionna. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom Sowlin Czachurówka i Bulandówka.
  10. Dziękujemy za ofiarę 200 złotową na ogrzewanie kościoła oraz 300 złotową na witraże, które wpłynęły na nasze parafialne konto.
  11. W gablocie parafialnej znajduje się zaproszenie do wzięcia udziału w zajęciach terapeutycznych i klubowych w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Tymbarku, działającym przy Stowarzyszeniu „Remedium”. Polecamy i zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do zapoznania się z tym zaproszeniem.
  12. Zachęcamy do nabywania oraz lektury prasy katolickiej.