1. W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dziś uroczystość odpustową. Cieszymy się obecnością i dziękujemy za przewodniczenie naszej uroczystości ks. dr hab. Janowi Bartoszkowi, dyrektorowi Radia RDN Małopolska. Modlimy się również w intencji ubogich z racji Światowego Dnia Ubogich oraz solidaryzujemy się z Kościołem Prześladowanym. Z racji dzisiejszego odpustu parafialnego zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie” zostanie przeprowadzona w przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej. Natomiast dziś możemy wesprzeć naszymi ofiarami diecezjalne radio RDN Małopolska. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na inwestycje parafialne.
  2. Przyszła niedziela jako ostatnia niedziela roku liturgicznego będzie uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to także święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Ponadto przypada wtedy Światowy Dzień Młodzieży, Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego oraz Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.
  3. W piątek przypada liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, jest to święto patronalne Ruchu Czystych Serc.
  4. W piątek na wieczorną mszę święta zapraszamy do modlitwy wspólnej z Grupą św. Ojca Pio. Po mszy świętej spotkanie Członków Parafialnego Oddziału Caritas. Serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę o godzinie 700 modlić się będziemy z Apostolatem Dusz w czyśćcu cierpiących oraz za śp. Ks. prałata Jana Bukowca. Cotygodniowe spotkanie DSM oraz LSO o godzinie 1000.
  6. Zachęcamy do udziału w codziennym różańcu połączonym z wypominkami za Zmarłych. Przez cały miesiąc listopad modlimy się wypominkami listopadowymi, natomiast wypominkami rocznymi będziemy modlić się tradycyjnie od pierwszej niedzieli grudnia do ostatniej niedzieli listopada przyszłego roku.
  7. Bóg zapłać za dwie ofiary indywidualne na cele parafialne w łącznej kwocie 350zł. Dziękujemy Zarządowi Orlen Budonaft za użyczenie maszyny do sprzątania i mycia posadzek w naszym kościele. Panu Andrzejowi Pilawskiemu za organizowanie i nadzorowanie wszystkich działań związanych z pozyskaniem wspomnianej maszyny oraz rozpoczęciem prac związanych z wymianą uszkodzonych, miedzianych elementów poszycia wschodnio-południowej części dachu naszego kościoła. Wszystkim naszych Dobrodziejom i ofiarodawcom wyrażamy wdzięcznośx w piątkowej modlitwie w czasie wieczornych mszy świętych zbiorowych oraz w cotygodniowej mszy świętej sprawowanej w niedziele w DPS.
  8. Mieszkańcom ul. Witosa 3 i 9 dziękujemy za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła Troskę o czystość i piękno naszego kościoła na kolejny tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Granicznej do numeru 10 oraz Błękitnej.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury cotygodniowej prasy katolickiej.