1. Dziś po mszy świętej o godzinie 900 zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na inwestycje parafialne. Składka z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 2. Przeżywamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, wprowadzające nas w ducha Wielkiego Postu: dzisiaj od godziny 1300 do 1700 według porządku podanego w poprzednią niedzielę oraz zamieszczonego w biuletynie, gablocie i na parafialnej stronie internetowej. Natomiast w przyszłą niedzielę według następującego porządku:
  – 1300-1400: mieszkańcy ul. Piłsudskiego, bloków: 68, 70, 74, 76, 78, 80 oraz 82;
  – 1400-1500: mieszkańcy ul. Witosa bloków nr 1, 3, 7, 9, domów wokół starej kaplicy, ul. Piłsudskiego od P. Pasionków do ronda oraz ul. Fabrycznej bloki nr 1, 2 i 4.;
  – 1500-1600: mieszkańcy ul. Granicznej z ulicami przyległymi, ul. Wierzbowej, ul. Miłej, ul. Zacisze z ulicami przyległymi, ul. Witosa, ul. Piłsudskiego od DPS do P. Wadowskich;
  – 1600-1700: mieszkańcy ul. Willowej po obu stronach z willami i domów za willami oraz Osiedla Metalowców.
  Bardzo prosimy wszystkich parafian o zaangażowanie się w adorację według wyznaczonych rejonów.
 3. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży bł. Karoliny Kózkówny. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członkinie Róży św. Rity.
 4. W środę na wieczorną mszę świętą i kolejne spotkanie zapraszamy młodzież klas VIII z Rodzicami. Zaś rodziców i dzieci klas III zapraszamy na wieczorną mszę świętą w czwartek i na spotkanie o godzinie 1800, w czasie którego będzie możliwość zaopatrzenia się w strój komunijny dla swojego dziecka.
 5. W piątek w czasie mszy świętej o godzinie 1800 będziemy się modlić wspólnie z Grupą św. O. Pio. Po mszy świętej na kolejne spotkanie zapraszamy młodzież.
 6. W sobotę na godzinę 7 zapraszamy Członków Apostolstwa Dusz Czyśćcowych i wszystkich pragnących się włączyć w to apostolstwo.
 7. Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą parafię pielgrzymce autokarowej do Sanktuarium Królowej Pokoju w Medjugorie. Termin pielgrzymki to 21-27 kwietnia, br., tj. od czwartku po świętach do środy. Koszt uczestnictwa od osoby to 570 zł + 130 Euro. Cena zawiera: transport autokarem, opłaty drogowe, 4 noclegi w pensjonacie, 4 śniadania i 4 obiadokolacje oraz pilota. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Informacje pod nr tel. 500 257 225.
 8. Bóg zapłać OSP Łososina Górna za nieodpłatne przekazanie dla naszej parafii 50 tysięcy maseczek ochronnych. Dziękujemy również za dwie ofiary indywidualne przekazane na cele parafialne w kwocie 500 zł.
 9. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin Bania i Podkamionna. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom Sowlin Biedówka.
 10. Zachęcamy do nabywania oraz lektury prasy katolickiej.
 11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Edward Koszyk oraz śp. Krzysztof Jaworski. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu: dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.