1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad gentes. Ofiary złożone w czasie mszy świętej przeznaczone są jak co miesiąc na potrzeby parafialne. Przy tej okazji informujemy, że opłaty z tytułu ogrzewania kościoła tylko za dwa miesiące: styczeń i luty, wyniosły 16 287 zł. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu bezpośrednio po mszy świętej o godzinie 1200 oraz o godzinie 1600.
  3. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Męskiej Róży św. Józefa. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Andrzeja Boboli. Prosimy też o zgłaszanie się do przewodniczenia codziennej modlitwie i zapisywanie w zakrystii pozostałe Róże Żywego Różańca.
  4. W piątek zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej, które będą sprawowane po mszy świętej o godzinie 700, o godzinie 1630 oraz 1900. W czasie mszy świętej o godzinie 1700 będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. O. Pio.
  5. W sobotę 19 marca będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Dlatego od środy 16 marca do piątku 18 marca przeżywać będziemy triduum modlitw za mężczyzn i starszą młodzież męską.
  6. Również w sobotę na mszę święta o godzinie 700 zapraszamy do wspólnej modlitwy z Apostolstwem Dusz Czyśćcowych.
  7. Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej przypomina, iż mieszkańcy powiatu limanowskiego w wieku 50 do 65 lat, mają nadal możliwość wykonania bezpłatnie badania kolonoskopowego w znieczuleniu. Informacje na temat badania dostępne są na stronie internetowej Szpitala.
  8. Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Nowym Sączu ogłasza nabór do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5. Pierwsze niezobowiązujące spotkanie z rodzicami odbędzie się 14 marca o godzinie 1530 przy ul Broniewskiego 1 w Nowym Sączu. Dane kontaktowe znaleźć można na plakacie w gablocie parafialnej.
  9. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom ul. Willowej nr 2 i domy za willami. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom pozostałej części ul. Willowej.
  10. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej oraz specjalnego dodatku poświęconego św. O. Pio.