01. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafialne. Za wszystkich naszych ofiarodawców modlimy się w każdy piątek w czasie Mszy świętej zbiorowej o godzinie 1800.

02. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
w poniedziałek św. Maksymiliana Marię Kolbego.
we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte według porządku niedzielnego. Jest to również rocznica Cudu nad Wisłą. W czasie każdej Mszy świętej tradycyjnie będziemy błogosławić zioła i kwiaty.
we czwartek św. Jacka. W tym dniu wyrusza 41 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Otoczmy pielgrzymów naszą modlitwą i towarzyszmy im duchowo na pielgrzymim szlaku wsłuchując się w audycje przygotowane przez nasze diecezjalne radio RDN.

03. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800 oraz na cykliczne nabożeństwa i codzienny różaniec, rano o godzinie 630, a wieczorem o godzinie 1730.

04. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Siostry Faustyny. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

05. W piątek zapraszamy na wieczorną Mszę świętą i wspólną modlitwę z Grupą św. O. Pio, a w sobotę na Mszę świętą o godzinie 700 i wspólną modlitwę z Apostolstwem Dusz Czyśćcowych, w intencji śp. Ks. Prałata Jana Bukowca oraz za dusze w Czyśćcu cierpiące.

06. Dziękujemy mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok 78, klatka I i II za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Msza św. za zmarłych mieszkańców będzie sprawowana 1 września o godz. 1800. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy mieszkańcom bloku nr 78, klatka III i IV.

07. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 1700 do 1730. Intencje mszalne można również zamawiać po Mszy świętej w zakrystii.

08. Dziękujemy pewnej osobie za ofiarę 500 zł na stacje Drogi Krzyżowej.

09. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.

10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Marian Ociepka. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.