01. Przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Niech będzie on okazją do częstszego, systematycznego sięgania po tekst Pisma Świętego w naszych rodzinach.
02. Przyszła niedziela będzie Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Ofiarami składanymi wówczas na tacę będziemy wspierać Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
03. Jutro w parafii Matki Bożej Bolesnej w Limanowej rozpocznie się peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów.
Szczegółowy program peregrynacji wygląda następująco:

Poniedziałek – 15 kwietnia:

• Godz. 1700 – Nabożeństwo przyjęcia relikwii.
  • Modlitwa za rodziny o życie według ośmiu błogosławieństw.
  • Godz. 1715 – Odczytanie biografii rodziny Ulmów.
  • Godz. 1740 – Litania do błogosławionych Józefa i Wiktorii Ulmów z dziećmi, męczenników
  • Indywidualna modlitwa i przygotowanie do Mszy Świętej.
  • Godz. 1800 – Msza Święta z homilią pod przewodnictwem Biskupa Leszka Leszkiewicza.
  • Godz. 1915 – Czuwanie modlitewne.
  • Godz. 2015 – Chwila indywidualnej modlitwy.
  • Godz. 2030 – Różaniec w intencji rodzin.
  • Godz. 2100 – Apel. Słowo Biskupa Leszka Leszkiewicza.

Wtorek – 16 kwietnia:

• Czas indywidualnej modlitwy.
  • Godz. 1400 – Nabożeństwo pożegnania relikwii.
04. W piątek w czasie mszy świętej o godzinie 1800 zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę przez wstawiennictwo św. O. Pio.
05. W sobotę natomiast w czasie mszy świętej o godzinie 700 wspólnie z Apostolstwem Dusz czyśćcowych będziemy się modlić w intencji śp. Ks. prałata Jana Bukowca i za dusze w czyśćcu cierpiące.
06. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach: do św. Stanisława Kostki, do MBNP oraz do Bożego Miłosierdzia. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży bł. Karoliny Kózka. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Rity.
07. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła, w sumie 5 ofiar na łączną kwotę 1 800 zł, dwie z nich wpłynęły na nasze parafialne konto. Dziękujemy również pewnej rodzinie za ufundowanie kolejnej stacji Drogi Krzyżowej. Są jeszcze cztery wolne stacje, gdyby byli chętni do ich ufundowania, to prosimy o zgłaszanie takiej gotowości.
08. W bieżącym tygodniu kontynuować będziemy prace remontowe w naszym kościele, dlatego też msze święte w dni powszednie będą celebrowane w dolnym kościele. W najbliższym czasie, najprawdopodobniej w następnym tygodniu będzie wykonywana mozaika przedstawiające pierwsze trzy stacje Drogi Krzyżowej.
09. Dziękujemy Mieszkańcom Lipowego część II za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Troskę o czystość naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Kwiatowej.
10. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.