1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafialne. Za wszystkich naszych ofiarodawców modlimy się w każdy piątek w czasie mszy świętej zbiorowej o godzinie 1800.
 2. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte według porządku niedzielnego. Jest to również rocznica Cudu nad Wisłą. W czasie każdej mszy świętej tradycyjnie będziemy błogosławić zioła i kwiaty.
 3. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
  * we środę św. Jacka, prezbitera
  * w sobotę św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
 4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800 oraz na cykliczne nabożeństwa i codzienny różaniec, rano o godzinie 630, a wieczorem o godzinie 1730.
 5. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Matki Teresy z Kalkuty. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży. Św. Siostry Faustyny.
 6. W piątek zapraszamy na wieczorną mszę świętą i wspólną modlitwę z Grupą św. O. Pio.
 7. W sobotę zapraszamy na mszę świętą o godzinie 700 i wspólną modlitwę z Apostolstwem Dusz Czyśćcowych, w intencji śp. Ks. Prałata Jana Bukowca i za dusze w czyśćcu cierpiące.
 8. Dziękujemy mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok 74, klatka III i IV za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok nr 76.
 9. Dziękujemy członkom Róży bł. Karoliny za ofiarę 630 zł na witraże. Dziękujemy również czcicielom Matki Bożej z Szensztatu za ofiarę na misje w kwocie 1261 zł.
 10. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 1700 do 1730. Intencje mszalne można również zamawiać po mszy świętej w zakrystii.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.