01. W czasie dzisiejszej mszy świętej o godzinie 1200 śpiewać będzie Dziecięca Kapela Lachowska ze Studia Muzyki Pani Iwony Cichoń, bezpośrednio po mszy świętej zapraszamy na koncert w ich wykonaniu. Ofiary złożone dzisiaj na tacę zostaną przeznaczone na bieżące i planowane inwestycje parafialne.
02. W środę 17 stycznia będziemy obchodzić Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.
03. W czwartek rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do czwartku 25 stycznia. Po wieczornej mszy świętej zapraszamy Członków Parafialnej rady Duszpasterskiej na spotkanie.
04. W piątek w liturgii wspominać będziemy św. Józefa Sebastiana Pelczara. W tym dniu swoje Imieniny będą obchodzić: Ks. Proboszcz oraz Ks. Mariusz. Życzymy im obfitości Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i wszelkich potrzebnych łask na każdy dzień. Msza święta w intencji solenizantów od Rady Duszpasterskiej będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godzinie 1200.
05. Również w piątek w czasie mszy świętej wieczornej będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. O. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
06. W sobotę o godzinie 700 będziemy modlić się z Apostolatem Dusz Czyśćcowych za śp. Ks. prałata Jana Bukowca oraz za Dusze w czyśćcu.
07. Liturgiczną Służbę Ołtarza zapraszamy na spotkanie w sobotę na godzinę 1000.
08. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Babci, a w poniedziałek 22 stycznia Dzień Dziadka.
09. Zapraszamy do udziału w codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 1600 oraz w modlitwie różańcowej o godzinie 730 i 1630. Za prowadzenie modlitwy różańcowej dziękujemy Członkom Róży św. Rity, a o przewodniczenie jej w nadchodzącym tygodniu prosimy Członków Róży św. Matki Teresy z Kalkuty.
10. Bóg zapłać Dziewczęcej Służbie Maryjnej, Annie Łazarz, Muzykom i Rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie przepięknego Koncertu Kolęd w ubiegłą niedzielę. Pojawiło się mnóstwo podziękowań i słów uznania dla autorów tego wydarzenia. Cieszymy się, że mamy tylu cudownych ludzi młodych i małżonków, którzy bezinteresownie i z całkowitym oddaniem poświęcają swoje talenty i swój czas dla budowania naszej wspólnoty w wierze. Niech Boże błogosławieństwo spływa obficie na wszystkich zaangażowanych.
11. Bóg zapłać za ofiarę, która wpłynęła na witraże w kwocie 400 zł oraz za dwie ofiary na cele parafialne w łącznej kwocie 250 zł.
12. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowliny- Skrudlak pod drogą. Troskę o czystość i piękno naszego kościoła na kolejny tydzień powierzamy Mieszkańcom Sowlin Bulandówka za ul. Graniczną.
13. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.