01. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy ofiarami składanymi dziś po mszy świętej do puszek wspierają Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość św. Jana Pawła II – Patrona województwa małopolskiego oraz Światowy Dzień Misyjny jako patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Ofiary złożone wówczas na tacę przeznaczone zostaną na fundusz papieski.
02. Dziś w Mielcu odbywa się Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o trosce o uświęcenie naszych rodzin.
03. Rozpoczynamy kolejny tydzień miesiąca różańcowego. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału w codziennych nabożeństwach.
04. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
w poniedziałek – św. Jadwigę Śląską
we wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.
w środę – święto św. Łukasza Ewangelistę – patronalne święto Służby Zdrowia
w piątek – św. Jana Kantego, prezbitera
05. W piątek w czasie mszy świętej o godzinie 1700 zapraszamy do modlitwy wspólnej z Grupą św. O. Pio.
06. W sobotę na godzinę 700 zapraszamy do wspólnej modlitwy z Apostolstwem Dusz Czyśćcowych. Prosimy również, aby na mszę świętą przynieść wówczas wypełnione blankiety Kart Członkowskich Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
07. Również w sobotę na spotkanie o godzinie 1000 zapraszamy DSM oraz LSO.
08. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele parafialne. Ofiary wyniosły 9 710 zł. Dziękujemy również za dwie ofiary złożone na potrzeby parafii: jedną, którą złożyli Jubilaci w kwocie 1 500 zł oraz jedną ofiarę indywidualną w kwocie 500 zł. Dziękujemy również za dwie ofiary, które wpłynęły na konto parafialne w łącznej kwocie 300 zł.
09. Bóg zapłać Mieszkańcom ul. Fabrycznej pozostała część za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o podjęcie się troski o naszą świątynię Mieszkańców ul. Witosa nr 1 i 7.
10. Przy wejściu do kościoła znajdują się kartki na wypominki roczne i listopadowe. Przy wypominkach rocznych prosimy o zaznaczenie godziny, o której mają być wymieniani Zmarli w czasie niedzielnej modlitwy. Wypominki można składać w zakrystii, kancelarii lub u naszych kapłanów.
11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.