1. Ofiary złożone dzisiaj na tacę zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. Dziś w czasie mszy świętej o godzinie 1200 i po jej zakończeniu będzie kolędował Zespół Słopniczanie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Zaś na godzinę 1500 zapraszamy Róże Żywego Różańca, Koła Koronkowe, Grupę św. O. Pio, Apostolat Dusz Czyśćcowych, Ruch Szensztacki, Chór parafialny oraz wszystkich zaangażowanych w grupy parafialne na spotkanie opłatkowe.
  4. We wtorek 17 stycznia przypada Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce, zaś w czwartek 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tych intencjach w naszych modlitwach, aby wypełniły się słowa Chrystusa i wszyscy Jego wyznawcy stanowili jedno.
  5. We czwartek w liturgii wspominać będziemy św. Józefa Sebastiana Pelczara. W tym dniu swoje Imieniny będą obchodzić: Ks. Proboszcz oraz Ks. Mariusz. Życzymy im obfitości Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i wszelkich potrzebnych łask na każdy dzień. Msza święta w intencji solenizantów od Rady Parafialnej będzie sprawowana w niedziele 22 stycznia o godzinie 1030.
  6. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie opłatkowe w czwartek po wieczornej mszy świętej.
  7. Również we czwartek na wieczorną mszę świętą i spotkanie po jej zakończeniu zapraszamy młodzież klas VIII.
  8. W piątek do wspólnej modlitwy w czasie mszy świętej o godzinie 1700 zaprasza Grupa św. Ojca Pio.
  9. Apostolstwo dusz Czyśćcowych zaprasza do wspólnej modlitwy w sobotę, w czasie mszy świętej o godzinie 700, w czasie której będziemy się modlić również za śp. Ks. prałata Jana Bukowca.
  10. W sobotę przypada wspomnienie św. Agnieszki – dziewicy i męczennicy. W tym dniu będziemy obchodzić Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Z tej okazji Panie i Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 zapraszają na Jasełka oraz specjalny program przygotowany dla naszych Seniorów. Dwie Grupy dzieci wraz z Wychowawczyniami pragną uczcić w ten sposób wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków naszej parafii. Ufamy, że nie tylko Babcie i Dziadkowie docenią ten piękny gest i trud przygotowania dzieci, ale i wszyscy nasi parafianie zechcą skorzystać z zaproszenia i wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zapraszamy!
  11. Zapraszamy do udziału w cyklicznych nabożeństwach oraz w codziennej modlitwie różańcowej o 1630. W piątki z racji nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego w miejsce różańca o godzinie 1630 będzie odmawiana Koronka. O przewodniczenie tej modlitwie w najbliższym tygodniu prosimy Członków Róży św. Stanisława Kostki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian.
  12. Bóg zapłać za ofiary złożone w niedzielę inwestycyjną w kwocie 11 920 zł. Dziękujemy również za złożoną anonimowo w ubiegłą niedzielę ofiarę na witraże w kwocie 500 zł oraz na potrzeby parafialne w kwocie 200 zł.
  13. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin Podkamionnej i Biedówki. Troskę o czystość i piękno naszego kościoła na kolejny tydzień powierzamy Mieszkańcom Sowlin Skrudlaka nad drogą.
  14. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.