1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 2. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej mszy świętej będzie błogosławieństwo kierowców oraz pojazdów mechanicznych. Przed końcowym błogosławieństwem zostanie odmówiona modlitwa błogosławieństwa, a następnie po zakończeniu mszy świętej kapłani udadzą się na parkingi wokół kościoła aby pobłogosławić pojazdy. Lektorzy będą rozdawać kierowcom breloczki z podobizną świętego Krzysztofa. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na fundusz misyjny.
 3. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
  * w poniedziałek św. Szymona z Lipnicy, prezbitera
  * w piątek św. Marię Magdalenę – święto
  * w sobotę św. Brigidę, zakonnicę, patronkę Europy – święto
  * w niedzielę św. Kingę, dziewicę, patronkę diecezji
 4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800. W poniedziałek na nowennę do św. Stanisława Kostki, w środę nowennę do MBNP a w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 5. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Kingi. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Stanisława Kostki.
 6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę inwestycyjną na cele parafialne. W sumie zgromadziliśmy 10 430 zł. Dziękujemy również pewnej osobie za ofiarę 200 zł. na potrzeby parafialne.
 7. Mieszkańcom ulicy Piłsudskiego blok nr 68, klatka I i II dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła oraz ofiarę złożoną na cele parafialne w kwocie 100 zł. Msza święta w ich intencji oraz za Zmarłych z ich rodzin będzie sprawowana w 7 stycznia o godzinie 600. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego blok nr 68, klatka III i IV.
 8. Mieszkańców bloku przy ul. Piłsudskiego nr 78 i 80 prosimy o przygotowanie wieńca żniwnego na wrześniowe święto dziękczynienia za tegoroczne zbiory.
 9. Informujemy również, że z powodu braku chętnych planowana pielgrzymka do Medjugorie z naszej parafii nie odbędzie się.
 10. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 1700 do 1730. Intencje mszalne można również zamawiać po mszy świętej w zakrystii.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.