1. Przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny, które zakończy się Eucharystią sprawowaną dziś o godz. 1600 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu w intencji małżeństw starających się o potomstwo. Módlmy się też o uświęcenie życia w naszych rodzinach.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, codziennie w połączeniu w wieczorną mszą świętą o godzinie 1800.
 3. W dni powszednie adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 1700. Zapraszamy do wspólnej adoracji i modlitwy różańcowej.
 4. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży Świętej Rodziny. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Matki Teresy Benedykty od Krzyża.
 5. W piątek w czasie mszy świętej o godzinie 1800 będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny. Wcześniej o godzinie 1730 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
 6. W piątek także będziemy obchodzić zakończenie roku szkolnego. Msza święta na zakończenie nauki dla Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej o godzinie 800, a dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej o godzinie 930.
 7. W sobotę 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu Dziewczęca Służba Maryjna uda się w pielgrzymce do Wadowic, Kalwarii a następnie do Zatoru.
 8. Mieszkańcom ulicy Krakowskiej nr 10 i nr 12 dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Krakowskiej nr 2 i Fabrycznej nr 4.
 9. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną, w sumie złożyliście Państwo 10 550 zł; oraz za ofiary złożone do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, w sumie 1 970 zł. Dziękujemy za 2 ofiary indywidualne na witraże w łącznej kwocie 1 500 zł; jedną ofiarę indywidualną na cele parafialne w kwocie 200 zł; Mieszkańcom ul. Granicznej cz. I oraz ul. Błękitnej za ofiarę na kościół w kwocie 110 zł, msza święta w ich intencji będzie sprawowana 14 listopada o godzinie 700 oraz Mieszkańcom ul. Metalowców za ofiarę na kościół w kwocie 300 zł, msza święta w ich intencji będzie sprawowana 9 listopada o godzinie 700.
 10. Wójt Gminy Limanowa pan Jan Skrzekut zaprasza wszystkich Parafian na otwarcie Sezonu Turystycznego na Ziemi Limanowskiej, w dniu 25 czerwca w miejscowości Koszary – na górze Paproć. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą w intencji turystów o godzinie 1500.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.
 12. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Elżbieta, Anna Palacz. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!