01. Dziękujemy za obecność w naszej parafii i wygłoszone słowo ks. Waldemarowi Dziedzinie ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich. Po mszy świętej można nabyć rękodzieło afrykańskie, a ofiarami składanymi przy ich nabywaniu wspierać będziemy działalność misyjną i pracę misjonarzy.
02. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone zostaną na cele diecezjalne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
03. Zmiana tajemnic różańca świętego w przyszłą niedziele po mszy świętej o godzinie 900. Ofiarami składanymi na tacę w przyszłą niedzielę będziemy wspierać inwestycje parafialne.
04. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku od 1700 do 1730. Msze święte można zamawiać w zakrystii po każdej mszy świętej. Pół godziny przed każdą mszą świętą w dni powszednie możliwość spowiedzi świętej.
05. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700. Na zakończenie adoracji będziemy odmawiać w bieżącym miesiącu, który jest miesiącem szczególnej czci Krwi Pana Jezusa Litanię do Jego Boskiej Krwi. Zapraszamy do udziału w adoracji wszystkich dysponujących wolnym czasem, szczególnie dzieci i młodzież. Postarajmy się aby zagospodarować ten wakacyjny, wolny czas z Panem Bogiem.
06. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i pierwszy czwartek miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą świętą. W czwartek od godziny 1700 możliwość spowiedzi dla dzieci Szkoły Podstawowej oraz młodzieży. Z racji planowanych urlopów i ograniczoną liczbę kapłanów bardzo prosimy o przestrzeganie tego terminu. W piątek wynagradzające nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 600, 700 i 1800, w okresie wakacyjnym nie będzie mszy świętej o godzinie 2000. Spowiedź św. dla starszych i Adoracja od godziny 1700. Wspólna modlitwa Arcybractwa Serca Jezusa Konającego i Matki Boskiej Bolesnej o godzinie 630. W pierwszy piątek naszymi ofiarami wspierać będziemy misjonarzy oraz misje katolickie w świecie.
07. Z racji spowiedzi pierwszopiątkowej kancelaria w czwartek i piątek będzie nieczynna.
08. Prosimy zgłaszać chorych na I piątek miesiąca w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
09. W czwartek 6 lipca we wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych. Bł. Maria Teresa jest również patronką Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej. Na msze święte zapraszamy szczególnie osoby chore i starsze oraz członków parafialnej Caritas.
10. W sobotę zapraszamy na różaniec o godzinie 630 oraz mszę świętą o godzinie 700 wraz z czcicielami Matki Bożej z Szensztatu.
11. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Andrzeja Boboli. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Kingi.
12. Dziewczęca Służba Maryjna serdecznie dziękuje za umożliwienie zorganizowania pielgrzymki do Wadowic wszystkim, którzy wsparli ten projekt, a w sposób szczególny: P. Barbarze Musiał-Merkowskiej, P. Krzysztofowi Ćwikowi, P. Eugeniuszowi Wójcikowi, P. Markowi Krajewskimu, P. Andrzejowi Pilawskiemu, P. Wiesławowi Stanikowi oraz Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Bóg zapłać!
13. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy Mieszkańcom bloku nr 68 przy ul. Piłsudskiego, klatki nr I i II. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom bloku nr 68 przy ul. Piłsudskiego, klatki nr III i IV.
14. Przypominamy o trwających zapisach na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę.
15. W tuchowskim Sanktuarium rozpoczyna się Wielki Odpust. Zaproszenie i szczegółowy program Odpustu, znajduje się w gablotach parafialnych.
16. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.