1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 2. Przeżywamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Zapraszamy mieszkańców wyznaczonych rejonów na adorację Najświętszego Sakramentu dziś od godziny 1300 do 1700. W przyszłą niedzielę na adorację zapraszamy następujące grupy:
  – 1300-1400: Liturgiczna Służba Ołtarza, Dziewczęca Służba Maryjna oraz Parafialna Grupa Młodzieżowa;
  – 1400-1430: Dzieci Szkoły Podstawowej, klasy I-V ;
  – 1430-1500: Dzieci Szkoły Podstawowej, klasy VI-VIII;
  – 1500-1600: Kółka Koronkowe, Róże Żywego Różańca, Grupa św. O. Pio, Arcybractwo Konającego Serca Pana Jezusa, Apostolstwo Dusz Czyśćcowych oraz Ruch Szensztacki.
  – 1600-1700: Rada Parafialna, Nadzwyczajni Szafarze Najświętszego Sakramentu, Zespół Synodalny, Parafialny Oddział Caritas oraz chorzy i starsi.
  Bardzo prosimy o liczne zaangażowanie się w adorację według wyznaczonych rejonów.
 3. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkiniom Róży św. Rity. Dziękujemy również dzieciom, które aktywnie włączyły się w prowadzenie modlitwy różańcowej i rodzicom, którzy zmobilizowali je do tego. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członkinie Róży św. Faustyny.
 4. Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana zapraszana na:
  – Dni weekendowego skupienia ze Słowem Bożym połączone z wyjazdem do Sanktuarium w Łagiewnikach dla młodych kobiet uczących się w szkole średniej, studiujących i pracujących, w dniach 22-24 kwietnia b.r.
  – Oraz jednodniową V Pielgrzymkę z Krakowa do Siedlca k. Krzeszowic w dniu 28 maja b.r.
  Szczegółowe informacje oraz kontakt na plakatach w gablocie parafialnej. Zachęcamy.
 5. W sobotę na godzinę 1000 zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną oraz Członków Parafialnego chóru i wszystkich, którzy chcieliby się zaangażować w jego działalność. Liturgiczna Służba Ołtarza rozegra w sobotę turniej piłki nożnej. Kibicujemy naszym lektorom i ministrantom i życzymy im powodzenia!
 6. Przypominamy o organizowanej przez naszą parafię pielgrzymce autokarowej do Sanktuarium Królowej Pokoju w Medjugorie i zachęcamy do zapisywania się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.
 7. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin – Biedówka. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom Sowlin Czachurówka i Bulandówka.
 8. Zachęcamy do nabywania oraz lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Miłujcie się oraz Małego Gościa Niedzielnego.
 9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Kaczmarczyk oraz śp. Janina Sułkowska. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu: dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.