01. Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli, po zakończonej mszy świętej udamy się na parkingi wokół kościoła, aby pobłogosławić pojazdy. Ze stolika pod chórem kierowcy mogą zabrać breloczki z podobizną świętego Krzysztofa. Ofiarami składanymi przy tej okazji będzie można wesprzeć pracę misjonarzy.
02. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
– W poniedziałek św. Kingę , dziewicę – patronkę diecezji.
– We wtorek św. Jakuba Apostoła – święto oraz św. Krzysztofa – patrona motocyklistów, kierowców i podróżnych.
– We środę świętych Joachima i Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny
– W sobotę świętych Martę, Marię i Łazarza
03. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800. Postarajmy się, aby znaleźć więcej czasu na osobistą adoracje Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni. Bardzo prosimy aby również dzieci i młodzież znaleźli czas na osobistą modlitwę przed Chrystusem Eucharystycznym.
04. W poniedziałek zapraszamy na nowennę do św. Stanisława Kostki, w środę nowennę do MBNP a w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
05. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży bł. Karoliny Kózka. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Rity.
06. Dziękujemy Mieszkańcom bloku nr 74 przy ul. Piłsudskiego, klatka I i II za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok nr 74, klatka nr III i IV.
07. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 1700 do 1730. Intencje mszalne można również zamawiać po mszy świętej w zakrystii.
08. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.
09. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Belina. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!