01. Obchodzimy dziś Światowy Dzień Misyjny jako patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary oraz rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone zostaną na fundusz papieski.

02. Dziś w naszej wspólnocie Wybory do Rady Duszpasterskiej. Przypominamy, że pełna lista kandydatów znajduje się w naszej parafialnej gablocie oraz na stolikach przy urnach. Znajdują się tam również karteczki i długopisy. Przypominamy, że każdy parafianin może zagłosować tylko raz i może oddać głos wskazując maksymalnie dwie osoby z listy.

03. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W sumie zostało zebranych 3 225 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

04. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Synodalną, modlić się będziemy w intencji trwającego w diecezji Synodu.

05. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godzinie 1700 a w niedziele o godzinie 1630. Niech nie słabnie zapał modlących się codziennym różańcem w naszym kościele. Zachęcajmy się również wzajemnie w gronie rodziny i przyjaciół do podejmowania się tej praktyki.

06. We czwartek na nabożeństwo różańcowe i mszę świętą zapraszamy uczniów klas ósmych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz ich Rodziców.

07. W sobotę na spotkanie o godzinie 1000 zapraszamy LSO oraz DSM. Dziękujemy rodzicom dzieci klas III za zmobilizowanie swoich dzieci do zaangażowania się w te formy duszpasterstwa. Zapraszamy i zachęcamy również uczniów i uczennice pozostałych klas szkoły podstawowej, którzy chcieliby włączyć się w te grupy.

08. Zapraszamy także chętny do włączenia się w działalność parafialnego chóru. Spotkania i próby odbywają się w każdą sobotę o godzinie 900. Szczegóły u Pana Dominika, naszego organisty. Szczególnie poszukiwani się Panowie, którzy uzupełnią nasz chór w głosy męskie. Zachęcamy i zapraszamy, bo kto śpiewa, dwa razy się modli.

09. Również w sobotę od godziny 1600 możliwość spowiedzi świętej przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty również w ciągu tygodnia przed każdą mszą świętą oraz w czasie nabożeństwa różańcowego. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatni moment, czy niedzielne msze święte, kiedy kapłani będą posługiwać przy ołtarzu i nie będą w stanie służyć w konfesjonałach. Niech każdy z nas zadba o stan łaski uświęcającej, aby w Tygodniu Modlitwy za Zmarłych czerpać obficie ze skarbca Bożego Miłosierdzia ofiarując odpusty za Zmarłych.

10. Bóg zapłać za dwie ofiary indywidualne złożone na potrzeby kościoła w łącznej kwocie 800 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania i przypominamy, że msza święta w ich intencji sprawowana jest w każdy piątek w ramach mszy świętych zbiorowych.

11. Bóg zapłać Mieszkańcom bloku nr 2 przy ul. Fabrycznej za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o podjęcie się troski o naszą świątynię Mieszkańców pozostałej części ulicy Fabrycznej oraz bloku nr 4.

12. Przy wejściu do kościoła znajdują się kartki na wypominki roczne i listopadowe. Przypominamy, że przy wypominkach rocznych prosimy o zaznaczenie godziny, o której mają być wymieniani Zmarli w czasie niedzielnej modlitwy. Wypominki można składać w zakrystii, kancelarii lub u kapłanów.

13. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.