1. W liturgii wspominamy dziś św. Krzysztofa, który jest patronem motocyklistów, kierowców i podróżujących. Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli, po zakończonej mszy świętej udamy się na parkingi wokół kościoła, aby pobłogosławić pojazdy. Ze stolika pod chórem kierowcy mogą zabrać breloczki z podobizną świętego Krzysztofa. Ofiarami składanymi przy tej okazji będzie można wesprzeć pracę misjonarzy.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
  • W poniedziałek św. Jakuba Apostoła – święto
  • We wtorek świętych Joachima i Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny
  • W piątek świętych Martę, Marię i łazarza
 3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800. We środę 27 lipca będziemy przeżywać całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w ramach diecezjalnej adoracji, która rozpocznie się po Mszy św. o godz. 700 i potrwa do godziny 1800. Postarajmy się, aby w tym dniu znaleźć więcej czasu na osobistą adoracje Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni. Bardzo prosimy aby również dzieci i młodzież znaleźli czas w tym dniu na osobistą modlitwę przed Chrystusem Eucharystycznym.
 4. W poniedziałek zapraszamy na nowennę do św. Stanisława Kostki, w środę nowennę do MBNP a w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 5. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Stanisława Kostki. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży bł. Karoliny Kózka.
 6. Dziękujemy Mieszkańcom bloku nr 68 przy ul. Piłsudskiego, klatka III i IV za posprzątanie i udekorowanie kościoła oraz za ofiarę 150 zł na potrzeby parafii. Msza św. w ich intencji i za zmarłych z ich rodzin będzie 10 stycznia 2023r. o godz. 700. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok nr 70.
 7. Dziękujemy pewnym małżonkom świętującym jubileusz małżeński za ofiarę 500 zł na potrzeby parafii.
 8. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 1700 do 1730. Intencje mszalne można również zamawiać po mszy świętej w zakrystii.
 9. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.