1. Obchodzimy dziś Światowy Dzień Misyjny jako patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary oraz rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone zostaną na fundusz papieski.
 2. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Synodalną, modlić się będziemy w intencji trwającego w diecezji Synodu. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w czwartek 28 października po wieczornej mszy świętej.
 3. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godzinie 1700 a w niedziele o godzinie 1630.
 4. Klasy siódme zapraszamy na różaniec, mszę świętą i spotkanie w czwartek o godzinie 1700.
 5. W sobotę na spotkanie o godzinie 1000 zapraszamy LSO.
 6. Również w sobotę od godziny 1600 możliwość spowiedzi świętej przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty również w ciągu tygodnia przed każdą mszą świętą oraz w czasie nabożeństwa różańcowego. Niech każdy z nas zadba o stan łaski uświęcającej, aby w Tygodniu Modlitwy za Zmarłych czerpać obficie ze skarbca Bożego Miłosierdzia ofiarując odpusty za Zmarłych.
 7. Bóg zapłać za ofiarę, która wpłynęła w ubiegłym tygodniu na konto parafialne w kwocie 200 zł. Dziękujemy również za pięć ofiar indywidualnych na cele parafialne, w łącznej kwocie 900 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania i przypominamy, że msza święta w ich intencji sprawowana jest w każdy piątek w ramach mszy świętych zbiorowych.
 8. Bóg zapłać Mieszkańcom bloku nr 2 przy ul. Fabrycznej za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o podjęcie się troski o naszą świątynię Mieszkańców pozostałej części ulicy Fabrycznej oraz bloku nr 4.
 9. Jak wiemy wszyscy zaostrza się sytuacja pandemiczna. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich pamiętajmy o podstawowych środkach bezpieczeństwa, stosujmy maski ochronne, korzystajmy z płynów dezynfekujących oraz zachowujmy roztropność w codziennym postępowaniu. Jak do tej pory nie są zapowiadane dodatkowe ograniczenia ilościowe wiernych uczestniczących w nabożeństwach, jednak pojawiają się komunikaty o nasilonych kontrolach dotyczących obowiązku noszenia masek ochronnych.
 10. Przy wejściu do kościoła znajdują się kartki na wypominki roczne i listopadowe. Przypominamy, że przy wypominkach rocznych prosimy o zaznaczenie godziny, o której mają być wymieniani Zmarli w czasie niedzielnej modlitwy. Wypominki można składać w zakrystii, kancelarii lub u kapłanów.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.
 12. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisława Palacz, Zbigniew Biedroń oraz Tomasz Firmuga. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.