1. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone zostaną na cele diecezjalne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 2. Zmiana tajemnic różańca świętego w przyszłą niedziele po mszy świętej o godzinie 900. Ofiarami składanymi na tacę w przyszłą niedzielę będziemy wspierać inwestycje.
 3. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku od 1700 do 1730. Msze święte można zamawiać w zakrystii po każdej mszy świętej. Pół godziny przed każdą mszą świętą w dni powszednie możliwość spowiedzi świętej.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700. Zapraszamy do udziału w adoracji wszystkich dysponujących wolnym czasem, szczególnie dzieci i młodzież, którzy nie wyjeżdżają w tym czasie na wakacyjny wypoczynek. W ciągu roku szkolnego najczęstszym powodem nieobecności dzieci i młodzieży w kościele jest brak czasu. Postarajmy się aby zagospodarowali ten wakacyjny, wolny czas z Panem Bogiem.
 5. Zapraszamy do licznego udziału w codziennych nabożeństwach, szczególnie poniedziałkowej nowennie do św. Stanisława Kostki i środowej nowennie do MBNP, piątkowym nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia oraz w codziennym różańcu.
 6. W środę 6 lipca we wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych. Bł. Maria Teresa jest również patronką Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej. Na msze święte zapraszamy szczególnie osoby chore i starsze oraz członków parafialnej Caritas.
 7. W najbliższy czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań o 600, 700 i 1800.
 8. W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy z Kołami koronkowymi w czasie mszy świętej o godzinie 1800. W tym tygodniu będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla wypoczywających na wakacjach: dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic koronkowych na zakończenie popołudniowej adoracji.
 9. W sobotę zapraszamy na różaniec o godzinie 630 oraz mszę świętą o godzinie 700 wraz z czcicielami Matki Bożej z Szensztatu.
 10. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży Świętej Teresy Benedykty od Krzyża. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Andrzeja Boboli.
 11. Dziękujemy pewnej osobie za ofiarę 200 zł na cele parafialne.
 12. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy Mieszkańcom ul. Krakowskiej nr 10 i nr 12. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Krakowskiej nr 2 i Fabryczna nr 4.
 13. Przypominamy o trwających zapisach na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę.
 14. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.
 15. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Tomasz, Marian Talar. Polećmy jego nieśmiertelna duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!