1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali o godzinie 1230 oraz o godzinie 1600. Dziś w czasie nabożeństw pasyjnych będą zbierane ofiary na zakup kwiatów do wystroju Grobu Pańskiego. Ofiary można również składać do skrzynki przy wejściu do naszego kościoła.
 2. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży Świętej Matki Teresy Benedykty od Krzyża. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Andrzeja Boboli.
 3. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek o godzinie 730, 1630 oraz 1900.
 4. W najbliższy piątek udamy się również z pielgrzymką dziękczynną do Limanowskiej Bazyliki. Będzie to pielgrzymka w miejsce tradycyjnej pielgrzymki odbywającej się w środę w Wielkim Tygodniu. Zmiana terminu podyktowana jest spowiedzią przedświąteczną i przedświątecznymi przygotowaniami, dlatego 31 marca w uroczystość Matki Bożej Bolesnej wyruszymy w pielgrzymce z naszej parafii o godzinie 1445 i udamy się do Matki Bożej Bolesnej, aby wziąć udział we mszy świętej o godzinie 1600, a chętni będą mogli również uczestniczyć w Drodze Krzyżowej ulicami miasta o godzinie 1700.
 5. W naszej parafii w piątek 31 marca będzie sprawowana dodatkowa msza święta o godzinie 1900, a po jej zakończeniu zostanie zaprezentowane Misterium Męki Pańskiej w reżyserii pani Marty Szymańskiej, przygotowane przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w tym niecodziennym i pięknym wydarzeniu.
 6. W sobotę przypada I sobota miesiąca, nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 600 i 700 oraz o 1630. Fatimski Różaniec wynagradzający o godzinie 630. Na spotkanie o godzinie 1000 zapraszamy DSM, parafialną scholkę oraz LSO.
 7. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Palmową, po mszy świętej i nabożeństwie Gorzkich Żali ok. godziny 1320 odbędzie się konkurs palm. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w nim.
 8. Serdecznie dziękujemy za kolejne ofiary:
  – Anonimowej rodzinie za ofiarę na potrzeby parafii w kwocie 400 zł,
  – Kancelarii Prawnej Justyna Piegza-Załubska i Antoni Piegza za ufundowanie nagrody w konkursie palm wielkanocnych,
  – Burmistrzowi Miasta Limanowa panu Władysławowi Biedzie za przeznaczenie 800 zł oraz Wójtowi Gminy Limanowa panu Janowi Skrzekutowi za przeznaczenie 500 zł na nagrody w konkursie palm. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.
 9. Bóg zapłać osobom, które pomogły w zasłonięciu krzyża w ołtarzu głównym.
 10. Z racji zbliżających się świąt Wielkanocnych będziemy przygotowywać paczki z pomocą dla samotnych i potrzebujących. Zwracamy się z tej okazji z prośbą do wszystkich pragnących wesprzeć tę inicjatywę, aby podobnie jak przed świętami Bożego Narodzenia zechcieli złożyć ofiary na ten cel w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Prosimy również zgłaszać osoby, które dotychczas nie zostały objęte parafialnym wsparciem, a takiego wsparcia wymagają.
 11. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy Mieszkańcom ul. Tarnowskiej od 2-10, ul. Skrudlak, Rzecznej i Moczarki. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom ul. Tarnowskiej, pozostała część.
 12. Zachęcamy do systematycznego korzystania z sakramentu pokuty w tygodniu przed każdą mszą świętą. Nasza parafialna spowiedź odbędzie się w poniedziałek 3 kwietnia. Udamy się w tym dniu również z posługą sakramentalną do chorych, dlatego prosimy zgłaszać wszystkich pragnących skorzystać z tej posługi w zakrystii i w kancelarii parafialnej do najbliższej niedzieli. Prosimy o roztropne planowanie czasu przedświątecznej spowiedzi świętej. Nie odkładajmy tego momentu na Wielki Tydzień, gdyż wówczas spowiadać będziemy poza naszą parafią, a w bazylice limanowskiej parafialna spowiedź będzie tylko w środę 5 kwietnia.
 13. Zachęcamy do nabywania świec na świąteczne stoły. Przypominamy, że ofiarami składanymi przy ich nabywaniu wspieramy działalność diecezjalnej i parafialnej Caritas. Zachęcamy też do nabywania i lektury prasy katolickiej, w tym specjalnego numeru Gościa Niedzielnego w cenie 14 zł.