1. Przeżywamy niedzielę Synodalną. Dzisiejsza niedziela jest również Światowym Dniem Chorych na Trąd. Módlmy się za wszystkich chorych i posługujących im.
  2. Gościmy dziś w naszej parafii Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia. Dziękujemy za złożone świadectwo. Zachęcamy do nabywania przygotowanych materiałów i praktykowania doskonałego nabożeństwa do NMP.
  3. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkiniom Róży św. Kingi. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członkinie Róży św. Stanisława Kostki.
  4. We środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Porządek mszy świętych jak w niedzielę, poświęcenie gromnic w czasie każdej mszy świętej. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, składka z tego dnia zostanie przeznaczona na zakony klauzurowe w diecezji.
  5. W czwartek wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo świec, gardła oraz jabłek w czasie każdej mszy świętej.
  6. W sobotę wspomnienie św. Agaty, na każdej mszy świętej będzie miało miejsce błogosławieństwo chleba, wody i soli. Zapraszamy do licznego udziału w tych dniach we mszy świętej i korzystania z sakramentaliów.
  7. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą świętą. W czwartek nabożeństwo w intencji powołań o 600, 700 i 1700. Od godziny 1600 możliwość spowiedzi oraz „Godzina Święta”. W piątek wynagradzające nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 600, 700 i 1700. Spowiedź św. i Adoracja od godziny 1600. Wspólna modlitwa Arcybractwa Serca Jezusa Konającego i Matki Boskiej Bolesnej o godzinie 630. W pierwszy piątek naszymi ofiarami wspierać będziemy misjonarzy i misje katolickie w świecie. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 600 i 700 oraz o 1630. Fatimski Różaniec wynagradzający o godzinie 630. Wszystkich zachęcamy do praktykowania pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej.
  8. Jak co miesiąc udamy się z posługą do chorych. Ze względu na trwającą wciąż epidemię i związane z nią obostrzenia, prosimy zgłaszać osoby wyrażające pragnienie sakramentalnej posługi pierwszopiątkowej wraz z numerem kontaktowym do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. W sobotę na spotkanie o godzinie 1000 zapraszamy DSM oraz LSO. Zapraszamy również wszystkich, którzy pragną włączyć się w działalność naszego parafialnego chóru również na godzinę 1000.
  10. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin Skrudlaka pod drogą. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom Sowlin Bulandówka za ulicą Graniczną.
  11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.