1. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone zostaną na cele diecezjalne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.  Po mszach świętych zbierane są ofiary do puszek na leczenie i rehabilitację Klaudii Mistarz z Wierzbanowej, która przechodzi kolejną operację w klinice doktora Paleya, mającą usprawnić jej chodzenie. W imieniu Klaudii i jej Rodziny dziękujemy wszystkim, którzy zechcą wesprzeć ich w tym trudnym i kosztownym zadaniu.
  2. Zmiana tajemnic różańca świętego w przyszłą niedziele po mszy świętej o godzinie 900.Ofiarami składanymi na tacę w przyszłą niedzielę będziemy wspierać inwestycje parafialne oraz spłacać zobowiązania kredytowe.
  3. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku od 1700 do 1730. Msze święte można zamawiać w zakrystii po każdej mszy świętej. Pół godziny przed każdą mszą świętą w dni powszednie możliwość spowiedzi świętej.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700. Zapraszamy do udziału w adoracji wszystkich dysponujących wolnym czasem, szczególnie dzieci i młodzież, którzy nie wyjeżdżają w tym czasie na wakacyjny wypoczynek. W ciągu roku szkolnego najczęstszym powodem nieobecności dzieci  i młodzieży w kościele jest brak czasu. Postarajmy się aby zagospodarowali ten wakacyjny, wolny czas z Panem Bogiem.
  5. Zapraszamy do licznego udziału w codziennych nabożeństwach, szczególnie poniedziałkowej nowennie do św. Stanisława Kostki i środowej nowennie do MBNP, piątkowym nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia oraz w codziennym różańcu.
  6. We wtorek 6 lipca we wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych. Na msze święte zapraszamy szczególnie osoby chore i starsze oraz członków parafialnej Caritas.
  7. W piątek zapraszamy do wspólnej modlitwy z Kołami koronkowymi w czasie mszy świętej o godzinie 1800. W tym tygodniu będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla wypoczywających na wakacjach: dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic koronkowych na zakończenie popołudniowej adoracji o godzinie 1745.
  8. W sobotę zapraszamy na różaniec o godzinie 630 oraz mszę świętą o godzinie 700 wraz z czcicielami Matki Bożej z Szensztatu.
  9. Dziękujemy Mieszkańcom ulicy Krakowskiej, numery parzyste pozostała część za posprzątanie i udekorowanie kościoła oraz ofiarę na kościół w kwocie 310zł. Msza święta w ich intencji będzie sprawowana 7 września o godzinie 7:00. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego blok nr 68, klatka I i II.
  10. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej oraz do nabywania obrazów św. Józefa.
  11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Ryszard Guzik. Polećmy jego nieśmiertelna duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!