1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele diecezjalne, zaś ofiarami składanymi po mszy świętej wspierać będziemy remont Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie prowadzonego przez goszczące dziś w naszej parafii Siostry Józefitki. Ofiarami składanymi na tacę w przyszłą niedzielę będziemy wspierać inwestycje parafialne.
 2. Kontynuujemy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Dziś od godziny 1300 do 1700 zapraszamy do przewodniczenia modlitwie następujące rejony naszej parafii:
  1300-1400: mieszkańcy ul. Piłsudskiego, bloków: 68, 70, 74, 76, 78, 80 oraz 82;
  1400-1500: mieszkańcy ul. Witosa bloków nr 1, 3, 7, 9, domów wokół starej kaplicy, ul. Piłsudskiego od P. Pasionków do ronda oraz ul. Fabrycznej bloki nr 1, 2 i 4.;
  1500-1600: mieszkańcy ul. Granicznej z ulicami przyległymi, ul. Wierzbowej, ul. Miłej, ul. Zacisze z ulicami przyległymi, ul. Witosa, ul. Piłsudskiego od DPS do P. Wadowskich;
  1600-1700: mieszkańcy ul. Willowej po obu stronach z willami i domów za willami oraz Osiedla Metalowców.
  Bardzo prosimy aby nikt nie czuł się zwolniony z zaangażowania w adorację Najświętszego Sakramentu w ramach tego nabożeństwa, szczególnie przypominamy o tym dzieciom i młodzieży przeżywającym ferie zimowe.
 3. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkiniom Róży św. Rity. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członkinie Róży św. Kingi.
 4. We wtorek przed wieczorną mszą świętą nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.
 5. W piątek zmiana tajemnic koronkowych. W czasie mszy świętej o godzinie 1700 będziemy się modlić o miłosierdzie Boże dla wszystkich chorych, cierpiących i konających a także za posługujących im.
 6. W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego, wszystkich chorych i starszych zapraszamy na specjalną mszę świętą z sakramentem namaszczenia na godzinę 1000. Od godziny 930 będzie możliwość spowiedzi świętej. Prosimy o umożliwienie wszystkim chorym wzięcia udziału w tej mszy świętej i zaoferowanie pomocy samotnym w przewiezieniu ich do kościoła. Zaś o godzinie 700 modlić się będziemy z Czcicielami Matki Bożej z Szensztatu.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy we wtorek pomogli w uprzątnięciu dekoracji bożonarodzeniowej. W sposób szczególny panu Kościelnemu, panu Janowi Cichoniowi, panu Wojciechowi Wojtasowi i jego Pracownikom, panu Emilowi Michałkowi, panu Jakubowi Pacutowi, ceremoniarzom i Grupie młodzieżowej. Przy tej okazji raz jeszcze dziękujemy wszystkim zespołom muzycznym oraz dzieciom z Miejskiego Przedszkola nr 2 za zaangażowanie się w liturgię mszy świętych oraz liczne koncerty kolęd i pastorałek w minionym już okresie liturgicznym.
 8. Dziękujemy pewnej osobie za ofiarę 100 złotową przelaną na nasze parafialne konto bankowe z przeznaczeniem na ogrzewanie kościoła.
 9. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin Bulandówka za ulicą Graniczną. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom Sowlin Bania i Podkamionna.
 10. Zachęcamy do nabywania oraz lektury prasy katolickiej.