1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad gentes. Ofiary złożone w czasie mszy świętej przeznaczone są jak co miesiąc na potrzeby diecezjalne.
  2. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę przeznaczone zostaną na potrzeby parafialne. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 900.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu bezpośrednio po mszy świętej o godzinie 1200 oraz o godzinie 1600.
  4. Zapraszamy również do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Męskiej Róży św. Józefa. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Jana Pawła II.
  5. We wtorek modlitwa wspólna przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła o godzinie 1630.
  6. W piątek zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej, które będą sprawowane po mszy świętej o godzinie 700, o godzinie 1630 oraz 1900. W czasie mszy świętej o godzinie 1700 będziemy się modlić o ducha pokuty i nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników. Przed mszą świętą zmiana tajemnic koronkowych.
  7. W sobotę 11marca rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP. W czasie mszy świętej o godzinie 700 modlić się będziemy przez wstawiennictwo Matki Bożej z Szensztatu.
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu: jubilatom za ofiarę 600 zł oraz pewnej osobie za ofiarę 200 złotową na potrzeby parafii, Norbertowi Włodarczykowi za ofiarę 1500 zł i pewnej osobie za ofiarę 500 złotową na witraże oraz osobie, która na konto parafialne przelała ofiarę 100 złotową na ogrzewanie. Przy tej okazji informujemy, że koszty z tytułu ogrzewania kościoła za okres od 16 grudnia do 7 lutego wyniosły 11 158,83 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  9. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom ul. Willowej nr 2 i domy za willami. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom pozostałej części ul. Willowej.
  10. Limanowski Dom Kultury, kino „Klaps” zaprasza i zachęca do obejrzenia trzyczęściowej historii o Jezusie widzianej oczami osób, które znały Go osobiście – „The Chosen: Pierwsze spotkanie” oraz opowieści o rodzinie, która odkrywa niezwykłą rolę jaka pełni w ich życiu św. Józef – „Opiekun”. Informacje o terminach projekcji tych filmów znajdują się w naszej gablocie parafialnej.
  11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej oraz baranków, paschalików i świec wielkanocnych.
  12. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga Styrna. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!