01. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na potrzeby diecezjalne.

02. Przyszła niedziela będzie dniem naszego odpustu parafialnego. Msze święte będą celebrowane jak co roku o godzinach: 600, 730, 900, 1100 oraz 1700. Homilię wygłosi w tym dniu i będzie przewodniczył naszym parafialnym uroczystościom dyrektor diecezjalnego Radia RDN Małopolska, ks. dr hab. Jan Bartoszek. Uroczysta suma z procesją o godzinie 1100. Zapraszamy do licznego udziału w tej mszy świętej i procesji, szczególnie rodziny z dziećmi. Dzieci klas IV zapraszamy w strojach komunijnych, podobnie Dziewczęcą Służbę Maryjną i Liturgiczną Służbę Ołtarza w strojach liturgicznych. Małych chłopców do dzwonienia, a dziewczynki, jeśli uda im się zebrać jeszcze kwiaty, do ich sypania w czasie procesji.

03. Po mszy świętej o godzinie 900 odbędzie się zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.

04. Przypominamy, że również w przyszłą niedzielę Strażacy organizują akcję krwiodawstwa w godzinach 800-1200 w OSP Łososina Górna. Serdecznie zapraszają i zachęcają do licznego udziału w tej akcji.

05. W piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. W czasie wieczornej mszy świętej wspólnie z Kołami koronkowymi będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny polecając ją i wszystkie nasze społeczne sprawy Bożej Opatrzności oraz wypraszając dar pokoju.

06. W sobotę o godzinie 7:00 będziemy się modlić z Apostolatem Pielgrzymującej Matki Bożej z Szensztatu. Zaś na godzinę 10:00 zapraszamy na spotkanie Dziewczęcą Służbę Maryjną oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza.

07. Przez cały miesiąc listopad o godzinie 1630 odmawiany jest różaniec z listopadowymi wypominkami za Zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Wypominkami rocznymi będziemy modlić się od pierwszej niedzieli adwentu.

08. Bóg zapłać za ofiarę złożoną anonimowo przez pewną osobę na wykonanie witraży, w kwocie 1000 zł, osobie, która na zakup figury do feretronu św. Stanisława Kostki złożyła 1300 zł oraz osobie, która złożyła ofiarę na potrzeby parafialne w kwocie 200 zł. Serdecznie dziękujemy.

09. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom ul. Witosa 1 i 7. Troskę o czystość i piękno naszego kościoła na kolejny tydzień powierzamy mieszkańcom ul. Witosa nr 3 i 9.

10. Stowarzyszenie REMEDIUM w Tymbarku zaprasza na Dzień Otwarty Warsztatów Terapii Zajęciowej w dniu 8 listopada br. Warsztat Terapii Zajęciowej jest placówką, której zadaniem jest realizacja rehabilitacji społecznej i zawodowej dorosłych osób z niepełnosprawnościami. Dzięki zajęciom prowadzonym w różnych pracowniach uczestnicy mają możliwość zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w życiu codziennym i zawodowym. Celem warsztatu terapii zajęciowej jest wzbudzenie u uczestników chęci aktywnego życia, rozwój społeczny oraz poprawa sprawności psychomotorycznej, aż do uzyskania pełnej integracji społecznej i zawodowej.

11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.

12. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp.: Teresa Pieczara. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków Amen. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!