01. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby diecezjalne. Ofiarami składanymi w przyszłą niedzielę wspierać będziemy inwestycje parafialne.

02. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
We wtorek św. Dominika, prezbitera.
We środę św. Teresę Benedyktę od Krzyża, dziewicę i męczennicę, patronkę Europy.
We czwartek św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
W piątek św. Klarę, dziewicę.

03. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800 oraz na cykliczne nabożeństwa i codzienny różaniec, rano o godzinie 630, a wieczorem o godzinie 1730.

04. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Matki Teresy z Kalkuty. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży. Św. Siostry Faustyny.

05. W piątek zapraszamy na wieczorną Mszę świętą i wspólną modlitwę z Kołami Koronkowymi o trzeźwość w naszym Narodzie. Zmiana tajemnic koronkowych na zakończenie popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

06. W sobotę zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 700 i wspólną modlitwę z czcicielami Matki Bożej Szensztackiej.

07. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 900.

08. Dziękujemy mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok 76 za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok nr 78, klatka I i II.

09. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 1700 do 1730. Intencje mszalne można również zamawiać po Mszy świętej w zakrystii.

10. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.