REMONT GÓRNEGO KOŚCIOŁA
OŁTARZ POLOWY

01. Dziś po mszy świętej o godzinie 1200 zapraszamy wszystkich do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu, która zakończy się przed mszą świętą o godzinie 1700.
02. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na potrzeby diecezjalne.
03. Zmiana tajemnic różańca świętego w przyszłą niedziele po mszy świętej o godzinie 900.
04. Ofiarami składanymi na tacę w przyszłą niedzielę będziemy wspierać inwestycje parafialne.
05. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
  • w poniedziałek św. Jana z Dukli, prezbitera
  • w czwartek św. Benedykta, opata, patrona Europy – święto
  • w piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji
06. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800, w poniedziałek na nowennę do św. Stanisława Kostki, w środę nowennę do MBNP a w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
07. W piątek na godzinę 1800 zapraszamy do wspólnej modlitwy z Kołami Koronkowymi. Zmiana tajemnic koronkowych na zakończenie adoracji o godzinie 1800.
08. W sobotę w czasie mszy świętej o godzinie 700 będziemy się modlić z Ruchem Szensztackim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
09. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Stanisława Kostki. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży bł. Karoliny Kózka.
10. Przypominamy, że trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia tj. od 1700 do 1730.
11. Przypominamy również, że w czasie wakacji można skorzystać z sakramentu pokuty w naszej parafii w dni powszednie codziennie, pół godziny przed każdą mszą świętą.
12. Bóg zapłać ofiarodawcom za ofiary złożone na cele parafialne w łącznej kwocie 2 830 zł, w tym ofiara 1 000 złotowa przelana z Grójca k. Warszawy. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i przypominamy, że za wszystkich naszych Dobrodziejów modlimy się w każdy piątek w czasie mszy świętej zbiorowej o godzinie 1800.
13. Dziękujemy Mieszkańcom bloku nr 68 przy ul. Piłsudskiego, klatki nr I i II za udekorowanie i posprzątanie naszego kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom bloku nr 68 przy ul. Piłsudskiego, klatki nr III i IV.
14. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Miłujcie się.
15. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Edward Bulanda. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!