1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby diecezjalne. Ofiarami składanymi w przyszłą niedzielę wspierać będziemy inwestycje parafialne – będzie to niedziela inwestycyjna.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
  * w poniedziałek św. Dominika, prezbitera
  * we wtorek św. Teresę Benedyktę od Krzyża, dziewicę i męczennicę, patronkę Europy – święto.
  * we środę św. Wawrzyńca, diakona i męczennika – święto
  * w czwartek św. Klarę, dziewicę
 3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800 oraz na cykliczne nabożeństwa i codzienny różaniec, rano o godzinie 630, a wieczorem o godzinie 1730.
 4. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Rity. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Matki Teresy z Kalkuty.
 5. W piątek zapraszamy na wieczorną mszę świętą i wspólną modlitwę z Kołami Koronkowymi. Zmiana tajemnic koronkowych na zakończenie popołudniowej adoracji, przed Mszą święta o godzinie 1800.
 6. W sobotę zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 700 i wspólną modlitwę z czcicielami Matki Bożej Szensztackiej.
 7. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 900.
 8. Dziękujemy mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok 74, klatka I i II za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom ul. Piłsudskiego, blok nr 74, klatka III i IV.
 9. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 1700 do 1730. Intencje mszalne można również zamawiać po Mszy świętej w zakrystii.
 10. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.