01. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na inwestycje parafialne. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
02. W liturgii bieżącego tygodnia będziemy wspominać:
  • We wtorek św. Benedykta Opata, patrona Europy
  • We środę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika
  • We czwartek św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.
  • W sobotę św. Bonawenturę bp. i doktora Kościoła
03. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od godziny 1700 do 1800. W poniedziałek na nowennę do św. Stanisława Kostki, w środę nowennę do MBNP a w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
04. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Kingi. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Stanisława Kostki.
05. W piątek na wieczornej mszy świętej będziemy się modlić wspólnie z Kołami Koronkowymi o pogłębienie życia Eucharystycznego w rodzinach naszej parafii. Zapraszamy serdecznie do licznego udziału, szczególnie dzieci i młodzież.
06. W sobotę w czasie mszy świętej o godzinie 700 będziemy się modlić wspólnie z Apostolstwem Dusz czyśćcowych za śp. Ks. prałata Jana Bukowca oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
07. Przypominamy, że trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia tj. od 1700 do 1730.
08. Przypominamy również, że w czasie wakacji można skorzystać z sakramentu pokuty w naszej parafii codziennie, pół godziny przed każdą mszą świętą.
09. Bóg zapłać ofiarodawcom za cztery ofiary złożone na witraże i pozostałe cele parafialne w łącznej kwocie 1 200 zł. Dziękujemy również Firmie Elektrical za prace wykonane przy naszym kościele oraz za rabat w płatności, w wysokości 4 000 zł. Pani Barbarze Musiał-Merkowskiej dziękujemy za rabat do płatności za nasz biuletyn parafialny w kwocie 240 zł. Przypominamy, że za wszystkich naszych Ofiarodawców modlimy się w każdy piątek w czasie mszy świętej zbiorowej o godzinie 1800.
10. Dziękujemy Mieszkańcom bloku nr 68 przy ul. Piłsudskiego, klatki nr III i IV za udekorowanie i posprzątanie naszego kościoła. Troskę o piękno i przystrojenie naszej świątyni na najbliższy tydzień powierzamy Mieszkańcom bloku nr 70 przy ul. Piłsudskiego, klatki nr I i II.
11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Roman Garcarz. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!