1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na kontynuację prac przy naszej parafialnej świątyni. Bóg zapłać. Po mszy świętej o godzinie 900 zmiana tajemnic różańca świętego, a po mszy świętej o godzinie 1200 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci przedszkolnych.
  2. W przyszłą niedzielę, 16 stycznia składka przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Staramy się, aby mimo znacznego wzrostu cen paliw nasz kościół był zawsze ogrzany i cieszy nas, że większość modlących się to docenia.
  3. W przyszłą niedziele również w czasie mszy świętej o godzinie 1200 będzie kolędować Zespół Słopniczanie. Zapraszamy do udziału w tej mszy świętej i wspólnego kolędowania.
  4. Nowenna do Św. Stanisława Kostki w poniedziałek rano i wieczorem, nowenna do MBNP w środę również rano i wieczorem, a nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek wieczorem o godzinie 1700. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  5. Grupa Modlitewna Św. Ojca Pio zaprasza na wspólną modlitwę w piątek, 14 stycznia o godz. 1700. Po mszy świętej spotkanie parafialnej grupy młodzieżowej.
  6. Apostolskie Dzieło Pomocy dla Czyśćca zaprasza na wspólne nabożeństwo w sobotę, 15 stycznia o godzinie 700. Na godzinę 1000 zapraszamy LSO oraz DSM.
  7. Zakończyliśmy sprawowanie nabożeństw kolędowych dla poszczególnych rejonów naszej parafii. Dziękujemy za udział we wspólnej modlitwie oraz za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji. Bóg zapłać za wszelką życzliwość, słowa podziękowania i solidarności. Dla nas duszpasterzy to wiele znaczące gesty, za które jesteśmy bardzo wdzięczni.
  8. Bóg zapłać za ofiarę 300 złotową, która wpłynęła na nasze konto parafialne oraz za ofiarę indywidualną w kwocie 200 zł złożoną na cele parafialne. Dziękujemy wszystkim wspierającym inwestycje parafialne, naszą świątynię oraz wspólnotę parafialną modlitwą i składanymi ofiarami. Przypominamy, że msza święta w intencji wszystkich dobrodziejów naszej parafii i świątyni sprawowana jest w każdy piątek w czasie mszy świętych zbiorowych o godzinie 1700.
  9. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin-Wygonu. Troskę o czystość i piękno naszego kościoła na kolejny tydzień powierzamy Mieszkańcom Sowlin Podkamionnej.
  10. Szpital Powiatowy w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego zaprasza Mieszkańców powiatu limanowskiego w wieku od 50 do 65 lat na bezpłatne badania kolonoskopowe w znieczuleniu, w ramach Regionalnego Programu Województwa Małopolskiego. Zapisy oraz badania prowadzone są w Szpitalu Powiatowym w Limanowej. Informacje na temat badania dostępne są na stronie internetowej Szpitala. Zainteresowani mogą się kontaktować pod numerem telefonu dostępnym w gablocie lub na parafialnej stronie internetowej.
  11. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej oraz pamiątkowych kubków w cenie 15 zł. Ofiara składana przy ich nabywaniu stanowi cegiełkę na cele inwestycyjne naszej parafii.