ks. Mariusz Żaba

proboszcz
data święceń 1996-05-25, w parafii od 2020-08-08

ks. Mariusz Król

wikariusz
data święceń 2001-05-26 ,w parafii od 2020-09-01

ks. Mateusz Kaźmierek

wikariusz
data święceń 2010-05-29, w parafii od 2020-09-01

ks. Stanisław Trela

wikariusz
data święceń 2000-05-27 ,w parafii od 2020-09-01