01. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu poświecenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, dlatego po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której odmówimy wspólnie wspomniany akt.
02. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest również jako Światowy Dzień Młodzieży.
03. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nowy rok liturgiczny oraz czas Adwentu. Dziś po każdej mszy świętej zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, z którymi Pan Kościelny i Pan Organista udadzą się tradycyjnie do naszych domów już od najbliższej soboty 2 grudnia. Ofiary składane przy okazji nabywania opłatków będą dopełnieniem ich wynagrodzenia. W przyszłą zaś niedzielę zostaną poświęcone po każdej mszy świętej świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Będzie można nabywać je po mszy świętej przy ołtarzu, a ofiarami składanymi przy ich nabywaniu wspierać będziemy działania diecezjalnej i parafialnej Caritas.
04. Od poniedziałku 4 grudnia będą celebrowane nabożeństwa roratnie. Dlatego już dziś prosimy dzieci o przygotowanie tradycyjnych lampionów, które będą przynosić na te nabożeństwa na znak wyczekiwania na przyjście Pana Jezusa w tajemnicy Jego Narodzenia. Starszych również prosimy o zaopatrzenie się w lampiony lub świece.
05. We wtorek 28 listopada przypada 14. rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej diecezji – bpa Andrzeja Jeża. Z tej okazji w czasie mszy świętej o godzinie 1700 modlić się będziemy o obfitość darów bożych dla naszego Pasterza.
06. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą świętą. W czwartek od godziny 1600 możliwość spowiedzi.
07. W pierwszy piątek msze święte i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 600, 700, 1700 i 1900. Spowiedź św. i Adoracja od godziny 1600. Wspólna modlitwa Arcybractwa Serca Jezusa Konającego i Matki Boskiej Bolesnej o godzinie 635. W pierwszy piątek naszymi ofiarami wspierać będziemy działalność misji katolickich i misjonarzy w świecie. Jak co miesiąc prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii osoby, do których udamy się z posługą sakramentalną. Przypominamy, że w czwartek i piątek będzie nieczynna kancelaria parafialna.
08. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 700 oraz o 1630. Fatimski Różaniec wynagradzający o godz. 635.
09. W sobotę na cotygodniowe spotkanie o godzinie 930 zapraszamy DSM a LSO o godzinie 1000.
10. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca połączonego z wypominkami za Zmarłych, codziennie do końca listopada o godzinie 1630 oraz na cotygodniowe, cykliczne nabożeństwa.
11. Dziękujemy za dwie ofiary indywidualne na cele parafialne w kwocie 500 zł i 1000 dolarów. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom.
12. Bóg zapłać Mieszkańcom ulicy Metalowców za posprzątanie i udekorowanie naszej świątyni. Bóg zapłać również za ofiarę na cele parafialne w kwocie 250 zł. Msza święta w ich intencji będzie sprawowana 27 maja o godzinie 600. W tym tygodniu prosimy o podjęcie się troski o nasz kościół Mieszkańców ulic: Lisiej, Myconia i Wójtowicza.
13. Zachęcamy do nabywania i lektury cotygodniowej prasy katolickiej.