01. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele diecezjalne. Ofiarami składanymi na tacę w przyszłą niedzielę będziemy wspierać inwestycje parafialne.
02. Rozpoczynamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Dziś porządek adoracji będzie następujący:
  • 1300-1400: mieszkańcy Słopnic, Suchej, Lipowego, ul. Lipowej, ul. Łokietka;
  • 1400-1500: mieszkańcy ul. Krakowskiej od ronda do P. Kubowiczów po obu stronach i bloki: 2,10,12;
  • 1500-1600: mieszkańcy Roli, Skrudlaka, Biedówki, Podkamionnej i Wygonu;
  • 1600-1700: mieszkańcy Moczarek, ul. Tarnowskej, Bani, Bulandówki, Czachurówki, Bulandówki za ul. Graniczną.
03. W przyszłą niedzielę zapraszamy do przewodniczenia modlitwie następujące rejony naszej parafii:
  • 1300-1400: mieszkańcy ul. Piłsudskiego, bloków: 68, 70, 74, 76, 78, 80 oraz 82;
  • 1400-1500: mieszkańcy ul. Witosa bloków nr 1, 3, 7, 9, domów wokół starej kaplicy, ul. Piłsudskiego od P. Pasionków do ronda oraz ul. Fabrycznej bloki nr 1, 2 i 4.;
  • 1500-1600: mieszkańcy ul. Granicznej z ulicami przyległymi, ul. Wierzbowej, ul. Miłej, ul. Zacisze z ulicami przyległymi, ul. Witosa, ul. Piłsudskiego od DPS do P. Wadowskich;
  • 1600-1700: mieszkańcy ul. Willowej po obu stronach z willami i domów za willami oraz Osiedla Metalowców.
Bardzo prosimy aby nikt nie czuł się zwolniony z zaangażowania w adorację Najświętszego Sakramentu w ramach tego nabożeństwa.
04. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo chleba, wody i soli po każdej mszy świętej.
05. We wtorek przed wieczorną mszą świętą nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.
06. W piątek zmiana tajemnic koronkowych. W czasie mszy świętej o godzinie 1700 będziemy się modlić o miłosierdzie Boże dla wszystkich chorych, cierpiących i konających a także za posługujących im.
07. W sobotę na godzinę 700 zapraszamy wszystkich Czcicieli Matki Bożej z Szensztatu.
08. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego, wszystkich chorych i starszych zapraszamy na mszę świętą o godzinie 1030. Przed mszą świętą o godzinie 1015 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Prosimy o umożliwienie wszystkim chorym wzięcia udziału w tej mszy świętej i zaoferowanie pomocy samotnym w przewiezieniu ich do kościoła.
09. Również w przyszłą niedzielę schola parafialna i DSM będzie rozprowadzać własnoręcznie przygotowane „ostatkowe słodkości”. Dochód zostanie przeznaczony na wyjazd feryjny dziewcząt.
10. Zapraszamy do udziału w cotygodniowych nabożeństwach. Za prowadzenie wieczornej modlitwy różańcowej w ubiegłym tygodniu dziękujemy Członkom Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus. O przewodniczenie tej modlitwie w rozpoczynającym się tygodniu prosimy Członków Róży św. Józefa.
11. Dziękujemy młodzieży, która pomogła w uprzątnięciu dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękujemy również panu Kościelnemu, panu Janowi Cichoniowi oraz panu Wojciechowi Wojtasowi za uprzątnięcie szopki w kościele i przed kościołem.
12. Dziękujemy trojgu przedstawicielom młodzieży, którzy na cele parafialne złożyli ofiarę 500 zł. oraz dwóm ofiarodawcom, którzy na nasze parafialne konto bankowe przelali w sumie 400 zł na potrzeby parafii.
13. Za posprzątanie i przyozdobienie naszego kościoła dziękujemy mieszkańcom Sowlin Czachurówka i Bulandówka. Na najbliższy tydzień troskę o czystość i piękno naszego kościoła powierzamy Mieszkańcom ul. Willowej nry 4 i 5.
14. Zachęcamy do nabywania oraz lektury prasy katolickiej.
15. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Antoni Ślimak. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen!