01. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na potrzeby diecezjalne. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje w parafii.
02. Przyszła niedziela będzie dniem naszego odpustu parafialnego. Msze święte będą celebrowane jak co roku o godzinach: 600, 730, 900, 1100 oraz 1700. Homilię wygłosi w tym dniu ks. dr Robert Ogrodnik, natomiast odpustowej sumie będzie przewodniczył i wygłosi homilię ks. biskup Andrzej Jeż. W czasie uroczystej sumy będziemy się modlić za wszystkich budowniczych i wspierających nasz parafialny kościół z racji 30 rocznicy jego konsekracji. Po sumie procesja. Zapraszamy do licznego udziału w tej mszy świętej i procesji, szczególnie rodziny z dziećmi. Dzieci klas IV zapraszamy w strojach komunijnych, podobnie Dziewczęcą Służbę Maryjną i Liturgiczną Służbę Ołtarza w strojach liturgicznych. Małych chłopców do dzwonienia, a dziewczynki, jeśli uda im się zebrać jeszcze kwiaty, do ich sypania w czasie procesji. Po każdej mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek z racji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
03. Po mszy świętej o godzinie 900 w dniu odpustu, odbędzie się zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
04. Przez cały miesiąc listopad o godzinie 1630 odmawiany jest różaniec z listopadowymi wypominkami za Zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Wypominkami rocznymi będziemy modlić się od pierwszej niedzieli adwentu.
05. We wtorek na godzinę 1600 zapraszamy do wspólnej modlitwy do św. Michała Archanioła. Po niej o godzinie 1630 różaniec z wypominkami za Zmarłych.
06. W piątek, w czasie wieczornej mszy świętej wspólnie z Kołami koronkowymi będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny polecając ją i wszystkie nasze społeczne sprawy Bożej Opatrzności oraz wypraszając dar pokoju.
07. W sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. O godzinie 700 będziemy się modlić z Apostolatem Pielgrzymującej Matki Bożej z Szensztatu. Zaś na godzinę 1000 zapraszamy na spotkanie Dziewczęcą Służbę Maryjną oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza.
08. Bóg zapłać za trzy ofiary na potrzeby parafialne w łącznej kwocie 500 zł. Serdecznie dziękujemy.
09. Bóg zapłać Mieszkańcom ul. Granicznej do numeru 10 oraz ul. Błękitnej za posprzątanie i udekorowanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o podjęcie się troski o naszą świątynię Mieszkańców ul. Granicznej pozostała część oraz ulic Darniowej, Pod Górą i Ceglarskiej.
10. Zachęcamy do nabywania i lektury bieżącej prasy katolickiej.
11. W minionym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Bożena Wójtowicz oraz Józefa Czaja. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen!